FOTKY

by - února 08, 2017

Po trochu delší době jsem opět tady.
Tak nějak jsem webu dala volno.

Fotíte rádi, máte hodně fotek a nevíte co s nimi?Zda fotky uložit na flešky,vypálit na CD......nebo nechat udělat fotografie a zakládat albumy.

Já jsem zvolila vytvořit si knihu.....ta první byla ......NAŠE VÝLETY... a  jak jsem se tak probírala velkým množstvím fotografií, rozhodla jsem se vytvořit ještě jednu, a to......DŮM,ZAHRADA A MAZLÍČCI.
Trochu jsem se u toho zapotila....vybrat z tak velkého množství fotografií míst které jsme navštívili nebylo jednoduché.Asi tak,že kniha byla limitována stránkami na které byla sleva.....a ta byla opravdu velká......tak jsem jí ráda využila......a udělala jsem dobře.Sleva za kterou jsem já tyto knihy pořídila již skončila......byla bohužel do konce ledna.

No, a tady malá ukázka...... jak mnou sestavená a upravená kniha může vypadat.Fotografie si na stránkách různě upravujete......můžete mít velkou....nebo menší....rovně,šikmo....jak chcete.Zvolíte si pozadí.....také velký výběr.....to samé písmo,rámečky a mnoho dalšího.


Tato kniha má 64 stránek
Fotokniha cca A4, na výšku,pevná,digitální tiskTato druhá DŮM,ZAHRADA,MAZLÍČCI
je tak trochu o tom jak probíhala rekonstrukce domu,zahrady a okolí.
Co vše jsme za těch šest let udělali.
Od vyklizení bytu......výměnu oken,nová eletrika,voda a odpady,topení a mnoho zednické práce.


To příjemnější bylo úprava zahrady a okolí.
Postavení pergoly,zabudování jezírka,úprava a vybudování nového chodníku.......a mnoho jiného.


Tato kniha má jen 32 stránek......a to jen z toho důvodu,že mě opravdu honil čas k odeslání v termínu,ale nevadí i tak je velice obsáhlá co se týká naší práce a milých vzpomínek.


Přeji vám hezké zimní dny...........i když já bych brala už ty jarní,ale to si ještě počkáme.
Hezký den MarťulaYou May Also Like

6 komentářů

 1. Chválím fotoprojekt formou knihy, moc hezké. Já bych měla opravdu problém, které fotky vybrat z výletů :o)).Já jsem teď dobře dva roky "lenošila" a nemám alba. Vždy jsem si vybrala fotky a ve Fotolabu si je nechala udělat a pak si založila vlastní album. Fotokniha vypadá moc hezky.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 2. Marti, fotoknihy jsou velmi povedené! Já fotky miluji, fotím všude a všechny, leckdy fotím jak s oblibou říká můj přítel "každou kravinu". :-) My takových alb máme doma hotových už 5, dříve jsem dělala alba scrapbooková, to jsou alba, do kterých se tištěné fotografie lepí a zdobí se různými barevnými papíry, rámečky a všelijakými přízdobami, poslední 2 roky jsem ale také zvolila fotoknihu a jsem z toho nadšená. Často si alba prohlížím, baví mě, že si ta alba můžu "osahat" :-) Prohlížení fotek v počítači by taková zábava nebyla, v albu nebo fotoknize to prostě vypadá líp... :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Marti, máš nádherně uchované vzpomínky..moc krásné fotoknihy..Inka

  OdpovědětVymazat
 4. Krásně zpracované vzpomínky...H.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Marti,
  chyběla jsi mi😉.Máš luxusní alba pro tvé nádherné fotky.
  I já jsem propadla těmto foto knihám. Máme v nich uložené pokaždé dovolené. Častěji si prohlédneme knihu, než fotky uložené v notebooku.
  Měj se moc hezky. Z❤

  OdpovědětVymazat
 6. Marti, moc Tě zdravím po delší době...:o))
  Tvoje fotoknihy se mi moooc líbí...já si také raději prohlížím alba v ruce, než v počítači..ale již několik let mám složky v počítači a to není ono!!!! Je to moc hezké- děkuji za tip!!
  Jaro je ještě daleko, ale také už se těším...měj se moc hezky a pozdravuj Maxíka a Matýska ♥♥ Jarka

  OdpovědětVymazat

Instagram