První adventní

by - listopadu 30, 2014

A tak máme dnes rozsvícenou první adventní svíci a před sebou krásný předvánoční čas.Čas pečení cukroví,shánění dárků,úklidu...........u mě čas pohádek.každou volnou chvíli si je určitě pouštím i když nesleduji,alespoň poslouchám.......nebo posezení jen tak se svařáčkem,tak jako dnes není k zahození.
A jak vy letos trávíte první adventní neděli?

Oblíbený svícen nesmí každý rok chybět.


,No a tento víkend jsem měla samé vzácné návštěvy vnuka ADÁMKA,svého otce,sestřenici MARIEKU.(její web určitě znáte)určitě se k ní podívejte.
S Adámkem jsme pekli slané pečivo z listového těsta.Adámek vykrajoval,stromečky,zvonečky,medvídky,aj........Ve svém oblíbeném klobouku,který naposledy u nás zapoměl, a moc mu scházel musel mít při práci na hlavě.Je to malý rozumbrada a veselý kluk.

Chcete se podívat jak to právě vypadá na STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ  (klikněte na odkaz).
Již se těším až se zas letos půjdu podívat na věž STAROMĚSTSKÉ RADNICE pohled na rozsvícený strom a vše co se kolem něj děje.
Jen tak mimochodem,letošní vánoční strom který je na staroměstském náměstí je z NESPEK JE TO ASI CCA 1.KM OD MÉHO BÝVALÉHO BYDLIŠTĚ.
Přeji všem krásné chvíle právě v tomto období, a mnoho hezkých chvil při tvoření hlavně těm, kdo jste se přihlásil do vánoční výměny u DENISKY
Hezký večer Marťula

P.S zapoměla jsem dodat dnes NOVA CINEMA Čertova nevěsta

You May Also Like

8 komentářů

 1. Marti, krásný a klidný adventní čas.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Marti, Aďa už je fakt velký chlap :o) Máš krásný svícen a do Prahy se doufám taky podíváme...
  Neděle byla taková rychlá - vaření, pečení, věšení světýlek, procházka s Barnabášem, povídání s dětmi a mamkou a nakonec návštěva kamarádů...
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Brácha už mi hlásil, že strom je z Nespek...to nemáme daleko. Krásný advent přejeme.

  OdpovědětVymazat
 4. Pěknou neděli jsi měla....

  OdpovědětVymazat
 5. Marti, krásný a pohodový advent,
  Marcela

  OdpovědětVymazat
 6. Marto, pridavam se, taky miluji tento cas i kvuli pohadkam. Mas krasne nadekorovano, ale ta nejhezci dekorace je Adamek. Krasny den, Katerina

  OdpovědětVymazat
 7. Milá Marti i tobě přeji krásné adventní dny plné pohody a lásky.
  Iva

  OdpovědětVymazat

Google+ Followers

Instagram