DNEŠNÍ PROCHÁZKA PRAHOU

by - září 19, 2017


Dnešní krásné odpoledne v PRAZE......procházka na známých i nových místech
Z Pavláku pěšky až na hrad......to jsme se prošli,ALE POČASÍ PŘÁLO

PO KARLOVĚ MOSTĚPALÁCOVÉ ZAHRADY POD PRAŽSKÝM HRADEM
Palácové zahrady pod Pražským hradem jsou komplex několika historických, vzájemně propojených zahrad. Leží na území Malé Strany, na jižním svahu hradčanského vrchu.

NOVÝ SVĚT POD HRADEM
Malebný Nový Svět leží pod Pražským hradem a je považován za nejkrásnější místo v Praze. Je skrčený pod mohutnými hradbami a stranou veškerého ruchu. Říká se, že Nový Svět je nejzlatější z celé Prahy. Jeho chudí obyvatelé chtěli svou bídu vynahradit zlatými názvy domů.

HEZKÝ POZDRAV Z PRAHY
MARŤULA

You May Also Like

6 komentářů

 1. Hezké fotky i procházka. Víš, že jsem v palácových zahradách ještě nebyla? A to pracuju kousek odtud - docela ostuda :-(
  Hezký večer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo i já tam byla poprvé......a chodili jsme okolo......až dnes jsme našli vchod.....to chtěl manžel se podívat....a já byla ráda,že mě tam vzal.
   Měj se Marťula

   Smazat
 2. Nádherná procházka. Praha je prostě krásná. Moc hezké fotky!!!!!
  Hanka

  OdpovědětSmazat
 3. V Praze jsem každý den a občas, pár krát do roka, ale dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky, mám trochu času se toulat. Vždy žasnu, jak je Praha krásná, kolik změn se událo na některých místech třeba za pár let, co jsem je neviděla či na nich nebyla, anebo neměla čas vzhlédnout vzhůru... Malá Strana a Pražský hrad a jejich bezprostřední okolí jsou krásné. Jsou krásné i na Tvých fotkách. Je vidět, jak se Vám s manželem procházka vydařila, přálo počasí a i lidí asi nebylo tolik... Na tato místa chodila moje mamka s taťkou na rande a vodili se za ruce...je to bez mála 50 let...úplně jste mi je s manželem připomněli, prostě romantické rande ve stověžaté krásce...

  OdpovědětSmazat
 4. Nádherná procházka úžasnou Prahou! :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Krásné snímky. Miluju Prahu, jen se tam nedostanu tak často, jak bych chtěla :)

  OdpovědětSmazat

Instagram