Háčkování z JUTY

by - ledna 22, 2015

SOVA Z JUTY

Chtěla jsem vyzkoušet jak se háčkuje z JUTY, a jak na ní bude vidět vzoreček.Co to bude až to bude jsem nevěděla.
Mohu říci,že to jde dobře,očka jsou pravidelná,přesto že je provázek dosti tvrdý, neháčkuje se z něj špatně.
Motala jsem motala a přemýšlela.........prostírání,úplně obyčejný obal na kytku, nebo taštičku?


Dno je háčkováno z krátkých sloupků a pak v několika řadách použity plastické  sloupky přední a zadní.
Co to znamená?
Nahodíme,háček vedeme zezadu dopředu kolem celého sloupku,nahodíme a uháčkujeme sloupek.To samé je zepředu dozadu kolem celého sloupku........
Tvar se trochu zúžil,pak jsem opět háčkovala krátké sloupky nad stejným počtem ok.Nic jsem nepřidávala! Opět se to trochu rozšířilo.No a přišel na řadu ten obal a pak už to vidíte dle obrázků.Tvar sovy je stabilní ...háčkování drží velice dobře tvar.Dá se použít na cokoliv,třeba zásobník na malé svíčky,tužky...........A co se týká spotřeby?No dost z toho klubka 250g ještě zbylo.
Cena toho klubka co já kupovala cca 66 kč


Hezký večer všem Marťula

You May Also Like

5 komentářů

 1. Marti, vypada to vyborne...tiez planujem urobit podobne prestieranie :-) Som rada, ze sa zo spagatiku hackuje celkom dobre...potesila si ma :-) Aj sovicka je perfektna :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto skvělá Marti, moc se mi líbí:-))

  OdpovědětVymazat
 3. Marti, z provázku jsem háčkovala spoustu věcí, dělala jsem si doplňky na chaloupce, od rohožek, prostírek deček, obaly na květináče, srdíčka a kytičky. Byla to perná práce, ruce docela bolely, ale výsledek perfektní, stejně jako u Tebe :O). Měj prima den Maryša

  OdpovědětVymazat
 4. Marti! Hodně si mě navnadila. Z provázku jsem už háčkovala, ale prsty odřené a pode mnou hromádka "vousů" co odpadávaly z klubka. Tohle je asi lepší varianta.Takové prostírání by se mi líbilo a hodilo.
  Hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat

Instagram