♥♥Čtvereček♥♥

by - června 01, 2012Jen tak samostatný čtvereček-malé prostírání.........Další má zkouška uložených háčkovaných motivacích,které mě u vás zaujaly.
Háčkováno ze sněhurky.Kytičku uděláme dle obráz.popisu a dále pokračujeme -otočíme do rubové strany a do krátkého sloupku uháčkujeme pev.oko,poté 4řet.oka a opět další pevné oko do kr.sloupku.Toto opakujeme kolem dokola celkem(12)
Opět otočíme na líc-uháčkujeme pevné oko.Do první dirky-okénka uháčkujeme 3dl.sloupky,3 řet.oka,3sloupky.(první dl.sloupek nahrazujeme 3řet.oky)
Do druhé a třetí dírky-okénka uháčkujeme po4.dl.sloupcích a další okénko je opět jako první.Háčkujeme kolem dokola,řadu uzavřeme(protažením ok).Máme vytvořen čtverec.
Další řada a ostatní následující se háčkují tak ,že uháčkujeme zase 3řet.oka(jako 1dlou.sloupek)pokračujeme dl.sloupky  až do rohu k dírce do které uháčkujeme 2dl.sloupky, 3řet.oka,2dlou.sloupky a pokračujeme dále dl.sloupky k dalšímu rohu  a vše opakujeme do konce , oka protáhneme a háčkujeme další a další řady do požadované velikosti.

You May Also Like

4 komentářů

 1. Marti opět hezká kombinace barev-- a moc děkuju za návod --určitě vyzkouším.Přeju ti krásný víkend plný pohody a tvořivé nálady a už se těším na další tvé tvořeníčko.Martina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky
   Snad se dá popis pochopit.I já ti přeji hezký víkend Marťula.Zřejmě pojedu na výlet.

   Smazat
 2. Krásné a moc hezounky nafocené!Michaela

  OdpovědětSmazat
 3. Díky Michaelo
  Ta růže moc krásně voní.

  OdpovědětSmazat

Instagram